• Family Group - Social Media

Rodzic w szkole

W naszej szkole nie tylko centralną postacią jest Dziecko, ale również Rodzic. To samopoczucie ich obojga stanowi dla nas priorytet. W związku z tym zachęcamy do codziennego kontaktu oraz skorzystania ze wszystkich form współpracy organizowanych z myślą o Rodzicach. Każda wasza obecność wpłynie na samoocenę Dziecka, a Wam da poczucie bezpieczeństwa i wiarę, że jesteście dla nas ważni. To wszystko wpłynie na wzajemne zaufanie.

Stałe formy współpracy to:

  • Konsultacje indywidualne z nauczycielem – organizowane są one w wyniku Waszych potrzeb, ale są też wynikiem potrzeb nauczyciela do kontaktu z wami
  • Konsultacje ze specjalistami z naszej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Progresja- jeżeli nurtują Was jakieś wątpliwości, możecie skorzystać z usług psychoterapeuty albo nauczyciela terapii pedagogicznej
  • Warsztaty, szkolenia, prelekcje – celem ich jest nie tylko przekazanie Wam wiedzy na temat wychowania, ale również uświadamianie jak ważni jesteście w kontakcie ze swoim Dzieckiem
  • Spotkania integracyjne dzieci i rodziców- spotkania z Rodzicem w klasie w trakcie, którego Rodzic prezentuje siebie i swoją pracę.

 

włóczka

WP_20151109_09_39_06_Pro